facebook

Crossfit ’in En Popüler 5 Wod’u

Fran 21-15-9 tekrarlı Thrusters (40 – 45kg) ve pull-ups Bu WOD kısa sürede yoğun bir şekilde çalışmayı gerektirir ve crossfit camiasında oldukça popülerdir.

Cindy 5 pull-up, 10 push-up, 15 air squats ve 20 dakika boyunca maksimum tur sayısı Cindy, dayanıklılık ve dayanıklılık için mükemmel bir antrenmandır.

Helen 3 tur için: 400 metre koşu, 21 kettlebell swing (20-25 kg), 12 pull-up Helen, kuvvet, dayanıklılık ve hızı birleştiren bir antrenmandır.

Murph 1 mil koşu, 100 pull-up, 200 push-up, 300 air squat, 1 mil koşu (20 pound yelek ile) Bu antrenman, savaş kahramanı Michael Murphy anısına düzenlenmiştir ve crossfit camiasında oldukça popülerdir.

Grace 30 clean and jerk (40-60kg) Grace, kuvvet ve hız için mükemmel bir antrenmandır ve sadece birkaç dakika içinde yoğun bir çalışma sağlar.

Bu beş WOD, crossfit antrenmanı için en popüler ve en etkili antrenmanlardan sadece birkaçıdır. Crossfit camiası, sık sık yeni WOD’lar keşfeder ve denemekten mutluluk duyar, bu nedenle antrenman programınızı çeşitlendirmek ve zorluğunu artırmak için her zaman yeni WOD’lar ekleyebilirsiniz.

Instagram‘dan bizi takip edebilir, indirimler ve kampanyalarımız hakkında güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Whatsapp sohbeti aç
1
Merhaba :)
Wodeco
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?