Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wodeco’yu terchi etmeliyim?

Ürünlerimizin arkasındayız! Bugüne antrenmanlarınıza ortak olduğumuz tüm ürünlerimizle rakiplere göre daha uzun süre garanti ve daha uygun fiyat politikasıyla fark yarattık! 2011 Yılında çıktığımız bu eşsiz macera da her geçen gün yeni ve dayanıklı ürünler sunarak Türkiye’nin en iyi Spor Ekipmanları markası olma yolundaki inancımız için daha çok çalışıyoruz.

Sizleri dinliyor ve ürünlerimizi profesyonel ekibimizle değerlendiriyoruz. Bir ürünü size sunmadan önce dayanıklılık, ergonomik ve ortopedik yapılarını teste tabi tutuyoruz. Çünkü spor yaparken sağlığınız bizim için önemli!

Farklı sporlar için ürünleriniz olacak mı?

Ürünlerimizi deneyenlerin çok büyük bir bölümü bize bu taleple gelmektedir. Elbette süreç içerisinde farklı spor dalları için ürünler geliştirmeye ve sunmaya devam edeceğiz.

Eğer aklınızda gelecekte istediğiniz, üretime almamızın faydalı olacağına inandığınız bir ürün varsa bizlerle Satış Destek Hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bazı toplu sipariş durumlarında talep edilen ürün üretimini, üretim planlamamızın en üstüne çekebilmekteyiz. Bu nedenle lütfen taleplerinizi iletmekten çekinmeyin.

Toplu siparişlerde özel bir indiriminiz bulunuyor mu?

Ürünlerimizi mümkün olan en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz ancak elbette toplu alımlarda ufakta olsa bir indirim oranımız söz konusu olabilir. Bu nedenle toplu alışverişlerinizle ilgi Satış Destek Hattımız ile iletişime geçebilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki toplu siparişler 20.000TL ve üzerini kapsamaktadır.

Ödeme yönteminiz güvenilir mi?

Ödeme yöntemimiz Verified by Visa, Master Card Secure Code, PCI DSS Compliment, Comodo Certification Authority tarafından güvenliği sağlanmaktadır. Güvenle alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sponsorluk süreçleri nasıl ilerliyor?

Sponsorlukla ilgili olarak bizden beklentilerinizi, hedeflerinizi, kazanımları bizlerle paylaşabilirsiniz. info@wodeco.com.tr’ye sponsorluk talep dosyanızı ve bilgilerinizi iletebilirsiniz.

Ürünleriniz yerli üretim mi?

Wodeco olarak kendi fabrikamızda üretiyor ve sizlere sunuyoruz. Uluslararası kalite standartlarına uygun olarak çözümler sunuyoruz.

Ürünümde bir sorun olursa çözüm üretebilir miyiz?

Wodeco olarak sattığımız tüm ürünlerimizin arkasındayız. Ürünlerimizi üretirken tüm koşulları değerlendiriyoruz. Böylelikle siparişlerimizin %99.2’sinde asla bir problem ile karşılaşmadık.

Bazı ürünlerde neden sipariş süresi uzun?

Bazı ürünlerimizde sipariş sürelerinin uzun olmasının başlıca sebebi satın almış olduğunuz ürünlerin kusursuz olarak üretilmesi ve kalite kontrol süreçlerinin çok detaylı gerçekleşiyor olması nedeniyledir.