Kargo ve Gönderim Kuralları

Gönderim Seçeneği

Vermiş olduğunuz siparişleriniz (ön sipariş ve üretimler dışında) 7 iş gününde kargoya teslim edilir. Kargoya teslim sonrası teslimat süresi Kargo firmasının yoğunluk, dönem, ay ve sipariş sayısına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Kargo Ücreti Hakkında

Wodeco olarak kargo sistemimiz desi hesabına bağlı otomatik fiyatlandırma yapmaktadır. Kargo ücretinizi sepet oluşturduktan sonra “Ödeme Sayfası” bölümünde görüntülenecektir.

Yüksek Desi Kargolar

Yüksek desili kargolarda alıcının uygun fiyatlarda kargo ücreti ödemesi adına çeşitli ambar firmalarıyla çalışmaktayız. Rack, İstasyon, Toplu Sipariş veya ekipman gibi belli bir desi üzerindeki gönderileri “Ambar” ile gönderilmektedir.

Yüksek Desi Kargoların Teslimi
Vermiş olduğunuz siparişteki ürünler büyük ve ağır ebatlara sahip ise, yetkili ambar şubesi çalışanı, yük asansörü olmayan veya kapı girişi yük araçlarına uzak olan yerlere kapı teslimatı yapmakla yükümlü değildir. Size ve araç girişine en yakın güveli konumda indirilir.

Desi Ücretleri

Kargo desi ücretleri ürünlerimizin ebatlarına ve ağırlıklarına bağlı olarak hesaplanmaktadır.

Ürünüm İade Oldu

Sistemdeki takip numarasını MNG Kargo web sitesi vasıtasıyla kontrol edebilirsiniz. Adresinizde bulunmadığınız zaman MNG Kargo en fazla 3 gün ürünü şubede bekletir ve teslim almanız için size süre tanır. 3 gün içerisinde alınmayan kargolar iade olarak geri gönderilir. İade edilen ürünler tarafınıza – karşı ödemeli – olarak tekrar gönderilir. Alıcı kargo masrafını karşılamak zorundadır.

Kargoda Oluşacak Hasarlar

Wodeco Endüstriyel Ürünler A.Ş. olarak kargo esnasında, olaşacak hasarlardan kargo firması sorumludur. Bu nedenle hasarlı ulaşan kargolarınız için fotoğraflı ve videolu hasar tespit tutanağı tutturmanız gereklidir. Hasarlı ulaşmış olan kargolarda müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için maksimum özveriyle sorunu çözmeyi amaçlamaktayız ancak resmi sorumluluğumuzun olmadığını hatırlatmak isteriz.